Η Βαλένθια υποδέχεται απόψε (22:00) την Αταλάντα, στη ρεβάνς του 4-1 στο Μιλάνο και o Stoiximan προσφέρει τον αγώνα με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Εντυπωσιακοί οι Ιταλοί στο ξεκίνημα του αγώνα στο Σαν Σίρο, προηγήθηκαν 2-0 πριν το ημίχρονο και 4-0 ως το 62ο λεπτό παίζοντας πολύ επιθετικά και με παίκτες από την πίσω γραμμή να κινούνται μέσα στην αντίπαλη περιοχή. Απόδειξη αυτού τα δύο γκολ που πέτυχε ο δεξιός μπακ χαφ Χάτεμπορ. Οι Ίλισιτς και Φρόιλερ συμπλήρωσαν το “καρέ” με δύο εντυπωσιακά σουτ εκτός περιοχής. Η Βαλένθια μείωσε στο σκορ με τον Τσερίσεφ στο 66ο λεπτό και έχει πολλές και μεγάλες ευκαιρίες να πάει στην αποψινή ρεβάνς με ένα καλύτερο σκορ. Μοιραίος ο φορ Μάξι Γκόμες.

Η Βαλένθια ταξίδεψε επηρεασμένη από τη βαριά ήττα στο Σαν Σεμπαστιάν και ηττήθηκε εύκολα με 3-0 από τη Σοσιεδάδ, επέστρεψε στις επιτυχίες με το 2-1 επί της Μπέτις και την Παρασκευή ήρθε ισόπαλη (1-1) στην έδρα της Αλαβές. Βρίσκεται στην 7η θέση της La Liga, στο -4 από την πρώτη 4αδα.

Η Αταλάντα συνεχίζει τη συναρπαστική της πορεία! Μετά το θρίαμβο επί των “νυχτερίδων” ήταν καταιγιστική στην έδρα της Λέτσε, την οποία διέλυσε με σκορ 2-7! Ήταν η 3η φορά τη φετινή σεζόν που η ομάδα του Γκασπερίνι σκόραρε 7 γκολ!!! Αναβλήθηκαν τα παιχνίδια της απέναντι σε Σασσουόλο και Λάτσιο και διατηρείται στην 4η θέση της Serie A, στο +3 και με παιχνίδι λιγότερο από τη Ρόμα.

Το σπουδαίο αυτό παιχνίδι, μπορείτε να το βρείτε με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων στον Stoiximan Mobile. Ορισμένες από τις διαθέσιμες επιλογές είναι: