Προγνωστικά "ΧΙΝΑΡΙΑ"

• 24/04/2018 21:00
    ΑΓΩΝΑΣ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΠΟΤ ΠΟΝΤ +/-
    Χάβρη – Νανσί Χ 3.30 3-0 15 - 15.00

Να ξεφύγει από τη θέση που οδηγεί στα μπαράζ θέλει η Νανσί, η νίκη της προηγούμενης αγωνιστικής επί της Οσέρ της έδωσε ψυχολογία, θα παλέψει σήμερα με όλες τις δυνάμεις της και αξίζει να ρισκάρουμε με την ισοπαλία.

Παίξτο στην Stoiximan
  • 23/04/2018 21:30
    Χολστάιν Κίελ - Νυρεμβέργη Χ 3.50 1-3 15 - 15.00

Η Κίελ βρίσκεται στην 3η θέση όντας στο -2 από τη Νυρεμβέργη και την απευθείας άνοδο, έτσι καταλαβαίνουμε πως η σημερινή μεταξύ τους μάχη είναι κάτι παραπάνω από κομβική για αμφότερες. Περιμένουμε τις δυο ομάδες πολύ προσεκτικές έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την αποφυγή της ήττας, η ισοπαλία δεν βολεύει απόλυτα τους γηπεδούχους, ωστόσο η Νυρεμβέργη είναι καλύτερη και πιο έμπειρη ομάδα, κι αναμένεται να οδηγήσει το παιχνίδι εκεί που θέλει. Το σενάριο του να μοιραστούν βαθμούς κι εντυπώσεις οι δυο ομάδες δεν φαντάζει απίθανο στα μάτια μας, έτσι θα κρατήσουμε την ισοπαλία σε απόδοση 3.50 στον Stoiximan.

• 22/04/2018 21:45
    Γιουβέντους - Νάπολι Χ Ημ. 2.00 0-0 Ημ. 25 + 25.00

Το σημερινό ντέρμπι ανάμεσα σε Γιουβέντους και Νάπολι πιθανόν να κρίνει και τον τίτλο του πρωταθλητή, έτσι περιμένουμε από τις δυο ομάδες να παραταχθούν ιδιαιτέρως προσεκτικές, με πρωταρχικό στόχο την αποφυγή της ήττας. Η Γιουβέντους είναι «μανούλα» στο να αμύνεται, η Νάπολι είναι πολύ σκληροτράχηλη, έτσι περιμένουμε ένα ματς όπου θα επικρατήσουν το πάθος και η δύναμη, παρά το θέαμα και τα γκολ. Επιλογή μας θα αποτελέσει το Χ ημίχρονο σε απόδοση 2.00 στον Stoiximan.

• 21/04/2018 17:00
    Άνναν Αθλέτικ - Στέρλινγκ Άλμπιον Χ 3.45 3-1 10 - 10.00

Μονόπλευρο είναι το βαθμολογικό ενδιαφέρον στο συγκεκριμένο παιχνίδι, καθώς η Στέρλινγκ χρειάζεται έστω ένα βαθμό ώστε να εξασφαλίσει την παρουσία της στα πλέι οφ. Πιστεύουμε ότι θα τον πάρει, έτσι θα κρατήσουμε την ισοπαλία σε απόδοση 3.45 στην Betshop.

Παίξτο στην Betshop
  • 20/04/2018 21:00
    Μπουργκ Περονάς - Νιμ Χ Ημ. 2.48 1-1 Ημ. 20 + 29.60

Βίοι αντίθετοι για τις δυο ομάδες τη φετινή σεζόν, καθώς η Μπουργκ είναι στο +1 από τα μπαράζ παραμονής και στο +2 από την επικίνδυνη ζώνη, ενώ η Νιμ είναι στη 2η θέση όντας στο +1 από την Αζαξιό που καραδοκεί να κλέψει την απευθείας άνοδο. Το σημερινό ματς είναι άκρως κομβικό για αμφότερες, περιμένουμε να το προσεγγίσουν με ιδιαίτερη προσοχή και αμυντική προσήλωση, έτσι θα επιλέξουμε το Χ ημίχρονο σε απόδοση 2.48 στην Goalbet.

Παίξτο στην Goalbet
  • 18/04/2018 21:45
    Σπαλ - Κιέβο Χ ημ. 1.93 0-0 Ημ. 20 + 18.60

Πολύ κρίσιμη η αναμέτρηση, αμφότερες αναμένεται να προσεγγίσουν το ματς δίνοντας έμφαση στα αμυντικά τους καθήκοντα, η ισοπαλία στο ημίχρονο είναι ένα πολύ πιθανό ενδεχόμενο.

• 17/04/2018 21:45
    Λεβερκούζεν - Μπάγερν Χ 4.20 1-6 15 - 15.00

Πρόκειται για νοκ άουτ ημιτελικό του Κυπέλλου Γερμανίας, ο οποίος διεξάγεται στην έδρα της Λεβερκούζεν. Οι “ασπιρίνες” δείχνουν καλό πρόσωπο φέτος, θεωρούμε ότι μπορούν να κοιτάξουν στα μάτια την Μπάγερν και αξίζει να ασχοληθούμε με την ισοπαλία.

• 15/04/2018 16:30
    Σάλκε - Ντόρτμουντ Χ 3.40 2-0 20 - 20.00

Πρόκειται για ένα ντέρμπι μίσους ανάμεσα σε δυο ισοδύναμες ομάδες τη φετινή σεζόν, τόσο η Σάλκε, όσο και η Ντόρτμουντ δεν θα «χαλαστούν» με την ισοπαλία καθώς θα παραμείνουν στις θέσεις 2-3 με μόλις ένα βαθμό διαφορά, ενώ παράλληλα θα αποσπαστούν ακόμη περισσότερο από την 5η θέση που θα τους στερήσει την είσοδό τους στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση. Μοιάζει «βολική» η ισοπαλία, θα την «τιμήσουμε» σε απόδοση 3.40 στην Goalbet.

• 14/04/2018 16:30
    Χόφενχαϊμ - Αμβούργο Χ Ημ. 2.50 2-0 Ημ. 20 - 20.00

Η Χόφενχαϊμ κυνηγάει μια θέση στην πρώτη εξάδα, ενώ το Αμβούργο δίνει σκληρή μάχη για την παραμονή του στην κατηγορία, κάτι που έχει συνηθίσει τα τελευταία χρόνια. Είναι η χρονική περίοδος όπου οι φιλοξενούμενοι «ξυπνούν» και σώζουν την κατηγορία και πιστεύουμε πως είναι σε θέση να «βγάλουν» ημίχρονο κόντρα στη φορμαρισμένη, Χόφενχαϊμ. Επιλογή μας λοιπόν θα αποτελέσει το Χ ημίχρονο σε απόδοση 2.50 στην Bwin.

Εδώ ποντάρεις στην Bwin
  • 09/04/2018 20:00
    Λίλεστρομ - Σταρτ Χ 3.65 1-0 10 - 10.00

Αμφότερες δεν ξεκίνησαν καλά τις φετινές τους υποχρεώσεις, καθώς η Λίλεστρομ έχει μαζέψει μόλις ένα βαθμό μετά το πέρας των τριών πρώτων αγωνιστικών, ενώ η Σταρτ μετράει μια νίκη και μια ήττα-διασυρμό (1-4 από τη Σάντεφιορντ) έχοντας ένα παιχνίδι λιγότερο. Οι γηπεδούχοι θα προσπαθήσουν να σπάσουν το «ρόδι» χωρίς να ξέρουμε αν είναι σε θέση να τα καταφέρουν, ενώ οι φιλοξενούμενοι θα παραταχθούν με πρωταρχικό στόχο την αποφυγή της ήττας. Το σενάριο του να μοιραστούν βαθμούς κι εντυπώσεις οι δυο ομάδες φαντάζει πολύ πιθανό, έτσι θα ρισκάρουμε στην ισοπαλία σε απόδοση 3.65 στον Stoiximan.