Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής στην Jupiler League, η Σιντ Τρούιντεν φιλοξενεί την Οστάνδη (21:45) και η στοιχημαν προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών.

Επιστροφή στις ήττες για τη Σιντ Τρούιντεν, μετά και τη νίκη επί της Γάνδης (2-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κέβιν Μουσκάτ φιλοξενήθηκε από την Άντερλεχτ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 3-1. Ο Μπαλονγκό σημείωσε το μοναδικό της τέρμα στο 88ο λεπτό, μειώνοντας προσωρινά σε 2-1. Σημειώθηκε Over 2.5, στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της για το πρωτάθλημα.

Τη δεύτερη διαδοχική ήττα στο φετινό πρωτάθλημα υπέστη η Οστάνδη, μετά και από εκείνη της πρεμιέρας κόντρα στη Μπέρσοτ (1-2 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αλεξάντερ Μπλέσιν φιλοξενήθηκε από τη Σαρλερουά, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 76ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της για το πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα