stoiximan

Στις 16:00, ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον Άρη για την 4η αγωνιστική της Super League και η στοιχημαν προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ο Παναθηναϊκός δεν έχει ξεκινήσει με τον καλύτερο τρόπο την εποχή Πογιάτος και απέναντι στον Άρη θα κυνηγήσει την πρώτη νίκη της σεζόν. Στην πρεμιέρα ηττήθηκε στην έδρα του Αστέρα Τρίπολης με 1-0, τη δεύτερη είχε ρεπό και την περασμένη Δευτέρα αναδείχθηκε ισόπαλος στη Λάρισα με την ΑΕΛ (1-1). Ο Μακέντα άνοιξε το σκορ στο 26ο λεπτό, αλλά ο Πινάκας ισοφάρισε για τους γηπεδούχους στο 87′, σε μία από τις λίγες απειλητικές επιθέσεις τους.

Ο Άρης ξεκίνησε με εντός έδρας “γκέλα” την εποχή Μάντζιου. Νωχελικό ξεκίνημα απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα και στο 22′ βρέθηκε πίσω 0-2. Αντέδρασε στην επανάληψη και ισοφάρισε σχετικά νωερίς με τους Φετφατζίδη (48′) και Ματίγια (68′), αλλά στο τελευταίο κομμάτι δεν ήταν όσο απειλητικός θα ήθελε. Για τη Σούπερ Λιγκ είχαν προγηθεί δύο νίκες επί της Λαμίας στην πρεμιέρα (3-1 εντός) και του Βόλου (0-1) στο Πανθεσσαλικό.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.