stoiximan

H αυλαία της 4ης αγωνιστικής στη Super League ανοίγει σήμερα (19:30) στο Αγρίνιο και η στοιχημαν προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ο Παναιτωλικός πήρε το μοναδικό μέχρι στιγμής πόντο του στην πρεμιέρα της σεζόν στο Ηράκλειο με το 1-1 απέναντι στον ΟΦΗ. Ακολούθησαν οι “εντός προγράμματος” ήττες απέναντι σε ΑΕΚ (0-2 εντός) και Ολυμπιακός (2-0 εκτός), με την ομάδα του Μάκη Χάβου να στέκεται αρκετά καλά και στα δύο πολύ απαιτητικά παιχνίδια. Με την ΑΕΚ έχασε πέναλτι να ισοφαρίσει στο 2ο ημίχρονο και με τον Ολυμπιακό κράτησε το μηδέν μέχρι το 48′.

Ο Αστέρας Τρίπολης έχει δώσει μόνο δύο παιχνίδια για τη φετινή σεζόν. Στην πρεμιέρα επικράτησε του Παναθηναϊκού εντός έδρας με 1-0. Δίκαιη νίκη για την ομάδα του Ράσταβατς, που έχει φτιάξει μία επικίνδυνη μεσοεπιθετική γραμμή. Για τη 2η αγωνιστική ήταν ανταγωνιστικός στο “Καραϊσκάκης” τουλάχιστον για ένα ημίχρονο, όμως στην επανάληψη δέχθηκε 3 γκολ από τον Ολυμπιακό.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.