Στα πλαίσια της 23ης αγωνιστικής στη Serie A, η Ρόμα φιλοξενεί τη Μπολόνια (21:45) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Από την πρώτη του ήττα, μετά από τρεις αναμετρήσεις με απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες, προέρχεται ο Παναιτωλικός. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μάκη Χάβου φιλοξενήθηκε από τον Αστέρα Τρίπολης, κόντρα στον οποίο ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 51′ και παρότι ισοφάρισε προσωρινά με το αυτογκόλ του Παπαδόπουλου, με τη συμπλήρωση μιας ώρας, εν τέλει δέχθηκε και δεύτερο τέρμα στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, χάνοντας έτσι το ματς. Σημειώθηκε G/G στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί μια φορά στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (2-1-1).

Επιστροφή στις νίκες για το Βόλο, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις με απολογισμό μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αλμπέρτο Γκαγιέχο φιλοξένησε τη Λαμία, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Μάντζης στο 49ο λεπτό, ήταν και αυτό που του χάρισε το “τρίποντο”. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και επτά ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, χωρίς να έχει σκοράρει στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους του.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Χολστάιν Κίελ – Σεντ Πάουλι (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.