Κρίσιμο ματς ανάμεσα σε Ομόνοια και Ερυθρό Αστέρα για το Champions League και η στοιχημαν προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Η Ομόνοια έχει μπει ορεξάτη στη νέα αγωνιστική περίοδο και αγνοεί ακόμα την ήττα. Έχει προλάβει να δώσει πέντε επίσημα ματς, αφού ξεκίνησε την πορεία της στο Champions League από τον πρώτο προκριματικό γύρο, και έχει αρχίσει και το πρωτάθλημα Κύπρου. Στον πρώτο προκριματικό του Champions League η Ομόνοια απέκλεισε στην παράταση την Αραράτ, με 0-1. Αν και ήταν καλύτερη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα. Στον δεύτερο προκριματικό είχε πιο δύσκολο έργο στην Πολωνία, με την Λέγκια Βαρσοβίας, αλλά νίκησε 0-2 πάλι στην παράταση. Θέλει να τριτώσει το καλό απόψε.

Ο Ερυθρός Αστέρας όμως, δεν φιλοδοξεί να αποτελέσει εύκολη λεία για τους γηπεδούχους. Έχει μπει ακόμα πιο δυνατά στη νέα σεζόν, παίζοντας και πολύ ωραίο ποδόσφαιρο. Χαρακτηριστικά, στο πρωτάθλημα έχει κάνει το απόλυτο 7Χ7, με τελευταία τη νίκη του επί της Τσουκαρίτσκι με με 1-3. Στο Champions League, ξεκίνησε και αυτός από τον πρώτο προκριματικό γύρο, όπου διέλυσε με 5-0 την Εουρόπα. Στον δεύτερο προκριματικό, έπαιξε με την Τίρανα και την κέρδισε με 0-1. Είναι σε εξαιρετική κατάσταση και πανέτοιμος για το σηημερινό παιχνίδι.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα