Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Ολλανδία φιλοξενεί την Ιταλία (21:45) και η στοιχημαν προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αήττητη στα οκτώ τελευταία επίσημα παιχνίδια της παραμένει η Ολλανδία, μετρώντας επτά νίκες και μια ισοπαλία. Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Ντουάιτ Λότεβετζ φιλοξένησε την Πολωνία, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Μπεργκβάιν, στο 61ο λεπτό, ήταν και αυτά που της χάρισε τη νίκη. Σημειώθηκε No Goal, στα τρία τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Παράλληλα, και η Ιταλία προέρχεται από ένα αήττητο σερί 15 αναμετρήσεων, μετρώντας δώδεκα νίκες και τρεις ισοπαλίες. Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Ρομπέρτο Μαντσίνι φιλοξένησε τη Βοσνία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 57′, για να φτάσει στην ισοφάριση δέκα λεπτά αργότερα με τον Σένσι. Σημειώθηκε Over 2.5, τα τρία από τα τέσσερα τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Παράλληλα, η Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Μαρία Σάκκαρη – Σερένα Γουίλιαμς (19:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα