stoiximan

H Νάπολι υποδέχεται απόψε (22:00) την Μπαρτσελόνα για τους “16” του Champions League και o Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Η Νάπολι είναι φορμαρισμένη τον τελευταίο μήνα, στα επτά πιο πρόσφατα παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις, πέτυχε έξι νίκες και έχει αναρριχηθεί στην 6η θέση της Serie A, στο -9 όμως από την πρώτη 4αδα. Οι Ναπολιτάνοι έβγαλαν τέταρτο διαδοχικό διπλό στην Μπρέσια την περασμένη Παρασκευή, παρότι βρέθηκαν πίσω στο σκορ από το 25ο λεπτό.  Με το ξεκίνημα του δευτέρου μέρους ανέτρεψαν την κατάσταση με τέρματα των Ινσίνιε (πέναλτι) και Ρουίς, στο 49ο και 54ο λεπτό αντίστοιχα και στη συνέχεια διαχειρίστηκαν σωστά το παιχνίδι, δίχως μεγάλες εντάσεις στις προσπάθειές τους.

Η Μπαρτσελόνα είναι και αυτή σε καλή τροχιά, καθώς  προέρχεται από τρεις σερί νίκες στη La Liga και σε συνδυασμό με τις απώλειες της Ρεάλ προσπέρασε στην 1η θέση, λίγες μέρες πριν επισκεπτεί τη Μαδρίτη για το “clasico”. Το Σάββατο απέναντι στην Έιμπαρ ο Μέσι ξέσπασε! Ο σπουδαίος Αργεντικός σκόραρε 4 φορές, είχε πετύχει ήδη χατ τρικ από το ημίχρονο!!! Οι μπλαουγκράνα θέλουν να ξεχάσουν τους πικρούς αποκλεισμούς (με ανατροπή) των τελευταίων ετών στα νοκ άουτ.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.