Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στην Ligue 1, η Λυών φιλοξενεί τη Ντιζόν (22:00) και η στοιχημαν προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών.

Στη μάχη του πρωταθλήματος ρίχνεται απόψε η Λυών, καθώς το ματς της πρεμιέρας πήρε αναβολή. Στο τελευταίο παιχνίδι του, το σύνολο του Ρούντι Γκαρσία αντιμετώπισε τη Μπάγερν Μονάχου, στα ημιτελικά του Champions League, από την οποία και ηττήθηκε με 0-3. Βρέθηκε πίσω στο 13′, δέχθηκε δεύτερο τέρμα στο 33ο λεπτό, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε δυο λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε Over 2.5, στα τρία τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις.

Από την πλευρά της, η Ντιζόν ξεκίνησε με το αριστερό την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα. Στην πρεμιέρα, το σύνολο του Στεφάν Γιομπάρ φιλοξενήσε την Ανζέ, κόντρα στην οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 22ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Over 2.5, στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της στα πλαίσαι του πρωταθλήματος.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα