stoiximan

Στα πλαίσια της 25ης αγωνιστικής στη Superliga, η Λίνγκμπι φιλοξενεί την Κοπεγχάγη (19:00) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών.

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Λίνγκμπι, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στη Μπρόντμπι (1-0 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κρίστιαν Νίλσεν φιλοξενήθηκε από την Άαλμποργκ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 3-0. Δέχθηκε και τα τρία τέρματα στο πρώτο ημίχρονο (19′, 28′, 37′), χωρίς να βγάλει αντίδραση. Σημειώθηκε No Goal, στα πέντε τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει εννέα νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες για την Κοπεγχάγη, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Στάλε Σολμπάκεν φιλοξένησε τη Χόρσενς, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε εννέα λεπτά πριν το φινάλε, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει έξι νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.