Στα πλαίσια του δεύτερου προκριματικού γύρου στο Champions League, η Κλουζ φιλοξενεί τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ (21:00) και η στοιχημαν προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ένα αήττητο σερί επτά αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις “τρέχει” η Κλουζ, όπου και μετράει έξι νίκες και μια ισοπαλία. Την Κυριακή, η ομάδα του Νταν Πετρέσκου φιλοξενήθηκε από την Ακαδημία Κλιντσένι, για τη Liga I, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Οι Κοστάτσε (15′) και Πετρίλα (74′) σημείωσαν τα τέρματα της, δεχόμενη προσωρινά την ισοφάριση με πέναλτι στο 48ο λεπτό. Αυτή ήταν και η έκτη διαδοχική της νίκη. Σημειώθηκε No Goal και Under 2.5, στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Ντινανό Ζάγκρεμπ είναι αήττητη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις, όπου και μετράει τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την Παρασκευή, η ομάδα του Ζόραν Μάμιτς φιλοξενήθηκε από την Ιστρα 1961, για την 1. HNL, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Πέτκοβιτς από το σημείο του πέναλτι στο 87ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Αυτή ήταν και η τρίτη διαδοχική της νίκη. Σημειώθηκε No Goal, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις.

Παράλληλα, η Stoiximan.gr προσφέρει και τις αναμετρήσεις Λέγκια Βαρσοβίας – Ομόνοια (21:00), Σάο Πάολο – Ατλέτικο Παραναένσε (01:00), Μιλγουόκι Μπακς – Ορλάντο Μάτζικ (23:00), Χιούστον Ρόκετς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ (01:30) και Λος Άντζελες Λέικερς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς (04:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα