stoiximan

Στα πλαίσια των ημιτελικών του Europa League, η Ίντερ αντιμετωπίζει τη Σαχτάρ (22:00) και η στοιχημαν προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αήττητη σε δέκα αναμετρήσεις η Ίντερ, με επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες, σε όλες τις διοργανώσεις. Για τα προημιτελικά, το σύνολο του Αντόνιο Κόντε αντιμετώπισε τη Λεβερκούζεν, της οποίας επικράτησε με 2-1. Οι Μπαρέλα (15′) και Λουκάκου (21′) σημείωσαν τα τέρματα που της χάρισαν την πρόκριση, παρότι δέχθηκε τη μείωση του σκορ, στο 24ο λεπτό. Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Παράλληλα, και η Σαχτάρ είναι αήττητη σε έντεκα αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις, με εννέα νίκες και δυο ισοπαλίες. Για τα προημιτελικά, το σύνολο του Λουίς Κάστρο αντιμετώπισε τη Βασιλεία, της οποίας επικράτησε με 4-1. Οι Ζούνιορ Μοράες (2′), Τάισον (22′), Άλαν Πάτρικ (πεν. 75′) και Ντοντό (88′) σημείωσαν τα τέρματα που της χάρισαν την πρόκριση, δεχόμενη τη μείωση του σκορ για το τελικό αποτέλεσμα, στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Over 2.5, στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της.

Παράλληλα, η Stoiximan.gr προσφέρει και τις αναμετρήσεις Ντένβερ Νάγκετς – Γιούτα Τζαζ (20:30) και Μπόστον Σέλτικς – Φιλαδέλφεια 76ερς (01:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.