stoiximan

Στις 22:00, στο Nuevo Los Carmenes, η Γρανάδα υποδέχεται την Αθλέτικ Μπιλμπάο, για τα ημιτελικά του Copa Del Rey και o Stoiximan προσφέρει τον αγώνα με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Στις 12 Φεβρουαρίου, στο Σαν Μαμές, η Μπιλμπάο επικράτησε 1-0 στον πρώτο ημιτελικό και απέκτησε προβάδισμα πρόκρισης στον τελικό, όπου έχει ήδη κλείσει θέση η Ρεάλ Σοσιεδάδ. Σκόρερ της νίκης των Βάσκων ο Μουνιαΐν στο 42ο λεπτό. Δίκαιη νίκη για τους γηπεδούχους, που θα μπορούσαν να έχουν πετύχει κι άλλο τέρμα, σε μία από τις 23 τελικές τους προσπάθειες.

Μετά τον πρώτο ημιτελικό, η Γρανάδα πέτυχε δύο νίκες απέναντι σε Βαγιαδολίδ (2-1 εντός) και Οσασούνα (0-3 εκτός), ενώ το Σάββατο έμεινε στο 0-0 εντός έδρας με τη Θέλτα, με τον προπονητή Μαρτίνεθ να κάνει rotation ενόψει της σημερινής μάχης. Βρίσκεται στην 9η θέση της La Liga, με 37 πόντους, στο -6 από τα “ευρωπαϊκά εισιτήρια”.

Η Αθλέτικ αντιθέτως συνέχισε στο πρωτάθλημα με δύο ήττες από Οσασούνα (0-1 εντός) και Αλαβές (2-1 εκτός), αλλά την Κυριακή επέστρεψε στις επιτυχίες με το 1-0 επί της Βιγιαρεάλ στο Σαν Μαμές. Η ομάδα του Γκαριτάνο πήρε τη νίκη με γκολ-πέναλτι του Ραούλ Γκαρθία στο 56′, ενώ ο Ινιάκι Ουίλιαμς αστόχησε από την άσπρη βούλα 10 λεπτά αργότερα. Έτσι ανέβηκε στην 10η θέση με 34 πόντους.

Το σπουδαίο αυτό παιχνίδι, μπορείτε να το βρείτε με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων στον Stoiximan Mobile. Ορισμένες από τις διαθέσιμες επιλογές είναι:

• Τελικό Αποτέλεσμα
  • Χάντικαπ
  • Αγορές Παικτών
  • Ασιατικά Ημιχρόνων

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.