stoiximan

Στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής στη La Liga, η Βαλένθια φιλοξενεί την Ατλέτικο Μαδρίτης (22:00) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Επιστροφή στις ήττες για τη Βαλένθια, μετά τις δυο νίκες που πανηγύρισε κόντρα σε Μπαρτσελόνα (2-0 εντός) και Θέλτα (1-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Άλμπερτ Σελάδες φιλοξενήθηκε από τη Χετάφε, από την οποία και ηττήθηκε με 3-0. Βρέθηκε πίσω στο 58′, δέχθηκε δεύτερο τέρμα στο 67′, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται τρία λεπτά πριν το 90′. Σημειώθηκε N/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει επτά νίκες και πέντε ισοπαλίες, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Από την πρώτη της νίκη, μετά από τρεις αναμετρήσεις με απολογισμό μια ισοπαλία και δυο ήττες, προέρχεται η Ατλέτικο Μαδρίτης. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντιέγκο Σιμεόνε φιλοξένησε τη Γρανάδα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Κορέα στο έκτο μόλις λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τρεις νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Γουλβς – Λέστερ (22:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.