Στα πλαίσια των προημιτελικών στο κύπελλο Ελλάδος, ο Ατρόμητος φιλοξενεί τον Άρη (19:00) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και επτά αναμετρήσεις ο Ατρόμητος, έχοντας απολογισμό δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την Κυριακή, το σύνολο του Σάββα Παντελίδη φιλοξένησε τον Ολυμπιακό, για τη Super League 1, κόντρα στον οποίο ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G στα εννέα τελευταία του παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει πέντε νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και έξι ήττες, τη φετινή σεζόν, αγνοώντας τη νίκη στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (0-1-3), στα οποία δεν κατάφερε ούτε και να σκοράρει.

Αήττητος σε τρεις αναμετρήσεις ο Άρης, έχοντας απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την Κυριακή, το σύνολο του Μίκαελ Ένινγκ φιλοξενήθηκε από τον Αστέρα Τρίπολης, για τη Super League 1, με τον οποίο αναδείχθηκε ισόπαλο 1-1. Προηγήθηκε στο σκορ με τον Φραν Βέλεθ στο 13′, για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 26ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5 στα πέντε τελευταία του παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τρεις νίκες, επτά ισοπαλίες και πέντε ήττες, τη φετινή σεζόν, αγνοώντας το διπλό στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους του (0-2-2).

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Μίλαν – Γιουβέντους (21:45) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.