stoiximan

Στα πλαίσια των προκριματικών του Euro 2020, η Αρμενία φιλοξενεί την Ελλάδα (19:00) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία, η Αρμενία υπέστη και πάλι την ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Άρμεν Γκιουλμπουντάγκιαντς φιλοξενήθηκε από τη Φινλανδία, από την οποία και ηττήθηκε με 3-0. Βρέθηκε πίσω λίγο μετά το μισάωρο, για να δεχθεί ακόμη δυο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (61′, 88′), για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Over 2.5 στα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια.

Επιστροφή στις νίκες για την Ελλάδα, μετά από έξι αναμετρήσεις με δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιόχαν Φαν Σιπ φιλοξένησε τη Βοσνία, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 2-1. Προηγήθηκε με τον Παυλίδη στο 30′, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση (35′), για να επικρατήσει εν τέλει με το αυτογκόλ του Κοβάσεβιτς, δυο λεπτά πριν από τα 90′. Σημειώθηκε 2-3 Goals στα τρία τελευταία της παιχνίδια.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.