Στα πλαίσια της 26ης αγωνιστικής στη Süper Lig, η Αντάλιασπορ φιλοξενεί τη Σίβασπορ (19:00) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αήττητη εδώ και επτά αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η Αντάλιασπορ, με τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ταμέρ Τουνά φιλοξενήθηκε από την Γκεντσλερμπιρλίγκι, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 53′, για να φτάσει στην ισοφαρίση με τον Ποντόλσκι, οκτώ λεπτά πριν από τα 90′. Σημειώθηκε Goal/Goal στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες, πέντε ισοπαλίες και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (1-2-0).

Παράλληλα, η Σίβασπορ μετράει ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων στο πρωτάθλημα, μετρώντας δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρίζα Καλιμπάι υποδέχθηκε τη Γαλατασαράι, με την αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Προηγήθηκε με τον Αρσλάν στο έβδομο λεπτό και παρότι δέχθηκε την ανατροπή πριν από το ημίχρονο (14′, 37′), κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Κιλίντς στο 59ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει πέντε νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο από τις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Ταμπόφ – Κρίλια (18:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.