stoiximan

Στα πλαίσια της 21ης αγωνιστικής στη Superliga, η Άαρχους φιλοξενεί τη Ράντερς (20:00) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Άαρχους, μετά από οκτώ αναμετρήσεις, μετρώντας έξι νίκες και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντέιβιντ Νίλσεν φιλοξενήθηκε από τη Σίλκενμποργκ, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Έχοντας βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (36′, 40′), κατάφερε απλά να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το πέναλτι του Μόρτενσεν, στο 70ο λεπτό. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα επτά από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αντίστοιχα, και η Ράντερς ηττήθηκε και πάλι, μετά από τρεις αναμετρήσεις, μετρώντας δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Τόμας Τόμασμπεργκ φιλοξένησε τη Μίντιλαντ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (26′, 44′), χωρίς να βγάλει αντίδραση, έχοντας αστοχήσει σε εκτέλεση πέναλτι του Ράις, στο 28ο λεπτό. Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα έξι από τα επτά τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει τρεις νίκες, μια ισοπαλία και επτά ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Στουτγκάρδη – Αμβούργο (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.