Η Τενερίφη υποδέχεται τη Χιρόνα και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

Προκρίθηκε στην επόμενη φάση του κυπέλλου Ισπανίας η Τενερίφη, επικρατώντας εκτός έδρας με 2-0 επί της Σεστάο στην παράταση (κανονική διάρκεια αγώνα 0-0). Στο πρωτάθλημα μετράει μόλις μία νίκη, με 2-0 επί της Αλμπαθέτε, στις τελευταίες εφτά αναμετρήσεις της. Νοκ άουτ έχουν τεθεί οι τραυματίες Γκονθάλεθ, Μπόρχα Λάσο και Σανθ. Αμφίβολη η συμμετοχή των Θαρβίνο και Μπερμέχο.

Περίοδο εξαιρετικής φόρμας διανύει η Χιρόνα, που μετράει τρεις νίκες και μία ισοπαλία (0-0) με τη Ράγιο Βαγιεκάνο, στο πρωτάθλημα στις τελευταίες τέσσερις αγωνιστικές. Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι της επικράτησε με 2-0 επί της Σεγκοβιάνα και προκρίθηκε στην επόμενη φάση του ισπανικού κυπέλλου. Νοκ άουτ έχουν τεθεί οι τραυματίες Ραμίρεθ και Φερνάντεθ.

Όπως βλέπουμε στη Stoiximan, προβάδισμα για τη νίκη έχει η Τενερίφη. Πιο ειδικά, ο “άσσος” εντοπίζεται στο 2.52, με το “Χ” να βρίσκεται στο 2.90 και το “διπλό” στο 3.15.

Στα στοιχήματα για γκολ, το Under 2.5 είναι στο 1.40 και το Over στο 2.80.

Στην Stoiximan μπορείτε να βρείτε πλήθος επιλογών για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: