stoiximan

Στα πλαίσια της 15ης αγωνιστικής στη Bundesliga, η Χόφενχαϊμ υποδέχεται την Άουγκσμπουργκ (21:30) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Χόφενχαϊμ, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Άλφρεντ Σρόιντερ φιλοξενήθηκε από τη Λειψία, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 3-1. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με τρία τέρματα (11′, πεν. 52′, 83′) και το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει απλά για το τελικό αποτέλεσμα, με τον Μπίτσακτσιτς στο 89ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τρεις νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Άουγκσμπουργκ, με απολογισμό τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μάρτιν Σμιντ φιλοξένησε τη Μάιντς, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο 15′, για να ισοφαρίσει αρχικά με τον Ρίχτερ στο 41′ και να φτάσει εν τέλει στην ανατροπή με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Νιντερλέχνερ στο 65ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός (22:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.