stoiximan

Στα πλαίσια της 25ης αγωνιστικής στην Championship, η Ντέρμπι φιλοξενεί την Τσάρλτον (21:45) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και επτά αναμετρήσεις η Ντέρμπι, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φιλίπ Κοκού φιλοξενήθηκε από τη Γουίγκαν, με την αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 81′, για να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Γουόγκχορν, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Under 2.5 στα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει πέντε νίκες, πέντε ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “τρίποντο” στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (0-2-1).

Επιστροφή στις νίκες για την Τσάρλτον, μετά από έντεκα αναμετρήσεις με απολογισμό τέσσερις ισοπαλίες και επτά ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Λι Μπόιερ φιλοξένησε τη Μπρίστολ Σίτι, της οποίας και επικράτησε με 3-2. Προηγήθηκε με τον Μπονί στο 40′, για να δεχθεί προσωρινά την ανατροπή (46′, 60′), πριν τα τέρματα των Μπ0νί (77′) και Νάουγκι (82′) της χαρίσουν τη νίκη. Σημειώθηκε G/G και Over 3.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “διπλό” στις οκτώ πιο πρόσφατες εξόδους της (0-3-5).

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.