stoiximan

Στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής στην Premier League, η Άστον Βίλα φιλοξενεί τη Νιουκάστλ (22:00) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Από την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Άστον Βίλα, έχοντας προηγηθεί εκείνες από Μάντσεστερ Σίτι (3-0 εκτός) και Λίβερπουλ (1-2 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντιν Σμιθ φιλοξενήθηκε από τη Γουλβς, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (41′, 84′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα, με τον Τρεζεγκέ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Over 2.5 στα επτά τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη σε τρεις αναμετρήσεις η Νιουκάστλ, με δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Στιβ Μπρους φιλοξένησε τη Μπόρνμουθ, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο 14ο λεπτό, για να ισοφαρίσει με τον Γιέντλιν στο 42′ και εν τέλει να φτάσει στην ανατροπή με τον Κλαρκ στο 52′. Σημειώθηκε G/G στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.