stoiximan

Σε εξ’ αναβολής αναμέτρηση για την 32η αγωνιστική στην Premier League, η Σουόνσι υποδέχεται απόψε την Σαουθάμπτον (21:45) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος στοιχημάτων και 0% γκανιότα*.

Για έβδομη διαδοχική αγωνιστική, η Σουόνσι έμεινε μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα, μετά και την εκτός έδρας ήττα που υπέστη από την Μπόρνμουθ, με 1-0. Έτσι μετά από 36 αγωνιστικές μετρά 33 βαθμούς με οκτώ νίκες, εννέα ισοπαλίες και 17 ήττες, με συντελεστή τερμάτων 27-53 και βρίσκεται ισόβαθμη με την Σαουθάμπτον στο όριο της ζώνης του υποβιβασμού αλλά με χειρότερη διαφορά τερμάτων από την αποψινή της αντίπαλο.

Μέσα από τα χέρια της κατάφερε να χάσει τους τρεις βαθμούς της νίκης η Σαουθάμπτον, η οποία δέχθηκε την ισοφάριση στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Έβερτον, στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων. Οι “Άγιοι” είχαν πάρει το προβάδισμα με το τέρμα του Ρέντμοντ στο 56′, ενώ στο 85′ έμειναν και με παίκτη λιγότερο, λόγω της αποβολής του Γιοσίντα. Έτσι μετά από 36 αγωνιστικές μετρούν 33 βαθμούς με έξι νίκες, 15 ισοπαλίες και 15 ήττες, με συντελεστή τερμάτων 36-55.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

***Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Stoiximan.