stoiximan

Στα πλαίσια της ημιτελικής φάσης του Wimbledon, ο Ραφαέλ Ναδάλ αντιμετωπίζει τον Ρότζερ Φέντερερ (17:00) και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μετά την κατάκτηση του Roland Garros, ο Ραφαέλ Ναδάλ πραγματοποιεί μια εξαιρετική πορεία και στο Wimbledon. Στον προημιτελικό, αντιμετώπισε τον Κουέρι, του οποίου και επικράτησε εύκολα με 3-0 σετ. Με το ίδιο σκορ νίκησε, τον Σούσα, τον Τσόνγκα και το Σουγκίτα. Αξιοσημείωτο είναι το γεγονός ότι έχει χάσει μόνο ένα σετ στο τουρνουά, στο 3-1 επί του Κύργιου. Σήμερα θα αντιμετωπίσει τον μεγάλο του αντίπαλο, το Ρότζερ Φέντερερ, τον οποίο υποτάξει με 3-0 στο Roland Garros.

Την πρόκριση στον τελικό της διοργάνωσης διεκδικεί σήμερα και ο Ρότζερ Φέντερερ, παρότι δεν ξεκίνησε δυναμικά στη διοργάνωση. Στον προημιτελικό, αντιμετώπισε τον Νισικόρι, του οποίου και επικράτησε εύκολα με 3-1 σετ. Στους προηγούμενους γύρους, άφησε εκτός τους Χάρις, Κλαρκ, Πουίγ και Μπερετίνι. Ο Ελβετός ευελπιστεί ότι θα βρεθεί σε εξαιρετική κατάσταση σήμερα και να κερδίσει τον μεγάλο του αντίπαλο.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.