stoiximan

Για τη δεύτερη αγωνιστική του δεύτερου ομίλου στο Champions League, η Τότεναμ υποδέχεται τη Μπαρτσελόνα (22:00) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Από ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων προέρχεται η Τότεναμ, σε όλες τις διοργανώσεις. Στο τελευταίο από αυτά, η ομάδα του Μαουρίτσιο Ποκετίνο φιλοξενήθηκε από τη Χάντερσφιλντ, στα πλαίσια της Premier League, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-2. Μεγάλος πρωταγωνιστής της αναμέτρησης ήταν ο Χάρι Κέιν, ο οποίος άνοιξε το σκορ στο 25′ και εννέα λεπτά αργότερα διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα, από το σημείο του πέναλτι. Έφτασε έτσι τους 15 βαθμούς σε εφτά αναμετρήσεις και είναι στην τέταρτη θέση, μαζί με την Άρσεναλ. Για την πρεμιέρα των ομίλων του Champions League, γνώρισε την ήττα με 2-1 στο Μιλάνο, από την Ίντερ.

Σε αντίθεση με την αποψινή της αντίπαλο, η Μπαρτσελόνα δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης στα τρία τελευταία επίσημα παιχνίδια της, μετρώντας δυο ισοπαλία και μια ήττα. Το Σάββατο, η ομάδα του Ερνέστο Βαλβέρδε υποδέχθηκε την Αθλέτικ Μπιλμπάο για το πρωτάθλημα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο σκορ λίγο πριν την ανάπαυλα, όμως οι “μπλαουγκράνα” κατάφεραν να φτάσουν στην ισοφάριση με το τέρμα του Μουνίρ, έξι λεπτά πριν το φινάλε. Με το βαθμό που πήραν, έφτασαν τους 14 σε εφτά αναμετρήσεις και είναι στην κορυφή της La Liga, μαζί με τη Ρεάλ Μαδρίτης. Στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League, η Μπαρτσελόνα συνέτριψε με 4-0 την Αϊντχόφεν, εντός έδρας.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.