Για την 4η αγωνιστική της Superleague, ο Πανιώνιος υποδέχεται τον Ολυμπιακό (19:30) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Βαριά ήττα από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ γνώρισε την περασμένη αγωνιστική ο Πανιώνιος. Δεν μπήκαν ποτέ στο πνεύμα του αγώνα οι “κυανέρυθροι”, έμειναν πίσω στο πρώτο ημίχρονο (1-0 στο 45’+1′). Στην επανάληψη υπέκυψαν στην ανωτερότητα της “Ένωσης” και δέχθηκαν ακόμη τρία γκολ, χωρίς να καταφέρει να αντιδράσουν σε κανένα σημείο του αγώνα. Παραμένουν ακόμη χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα, στην πρεμιέρα παραχώρησαν ισοπαλία 2-2 με τον ΟΦΗ και την δεύτερη αγωνιστική ηττήθηκαν από τον ΠΑΟΚ με 1–0, αμφότερα τα παιχνίδια εντός έδρας.

Στον αντίποδα, ο Ολυμπιακός δυσκολεύτηκε αρκετά κόντρα στον μαχητικό Αστέρα Τρίπολης, αλλά κατάφερε να ξεπεράσει το εμπόδιο των Αρκάδων με 2-1. Προηγήθηκε με απίθανο γκολ του Καμαρά στο 18′ (1-0), ισοφαρίστηκε στο 67′ (1-1), παίρνοντας τη νίκη με γκολ του Νάτχο στις καθυστερήσεις (2-1 στο 92′).  Τρία στα τρία για τους “ερυθρόλευκους”, μετά από τις νίκες επί των Λεβαδειακού (1-0) και ΠΑΣ Γιάννινα (1-0). Την περασμένη Πέμπτη αναδείχθηκε ισόπαλος χωρίς τέρματα (0-0) με την Μπέτις για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ.

Παράλληλα, στο Stoiximan μπορείτε να βρείτε και την αναμέτρηση Φενερμπαχτσέ – Μπεσίκτας (21:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.