Για την 2η αγωνιστική της Super League, ο Παναιτωλικός υποδέχεται τον ΟΦΗ (21:30) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος επιλογών

Άσχημο ξεκίνημα στο φετινό πρωτάθλημα για τον Παναιτωλικό, ο οποίος γνώρισε την ήττα 2-1 από τον Ατρόμητο στο Αγρίνιο. Πίσω στο σκορ στο 36′ (0-1), έφερε το ματς στην ισορροπία πριν το κλείσιμο του πρώτου ημιχρόνου (1-1 στο 42′). Στο δεύτερο μέρος δεν μπόρεσε να αποδώσει όσο χρειαζόταν, δέχθηκε το 1-2 στο 76′ της συνάντησης και δεν είχε νέα απάντηση μέχρι το φινάλε.

Στον αντίποδα, ο ΟΦΗ άφησε υποσχέσεις στην επιστροφή του στη μεγάλη κατηγορία, μένοντας στο ισόπαλο 2-2 με τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη. Ανοικτό παιχνίδι με πολλές εκατέρωθεν ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο, έμεινε πίσω στο 9′ (1-0), το γύρισε μέσα σε λίγα λεπτά (23′, 26′), δέχθηκε την ισοφάριση στο 44′ της συνάντησης και στην επανάληψη έδειξε να συμβιβάζεται με το βαθμό.

Παράλληλα, στο Stoiximan μπορείτε να βρείτε και την αναμέτρηση Χολστάιν Κίελ – Μαγδεμβούργο (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.