stoiximan

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής της Premier League, η Μπράιτον φιλοξενεί τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (18:00) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ξεκίνημα με το αριστερό για τη Μπράιτον στο φετινό πρωτάθλημα. Στην πρεμιέρα, η ομάδα του Κρις Χιούτον αντιμετώπισε τη Γουότφορντ, εκτός έδρας, από την οποία γνώρισε μια δίκαιη ήττα με σκορ 2-0. Δεν απείλησαν σε καμία περίπτωση την αντίπαλό τους οι “γλάροι”, οπότε και δικαίως δεν άξιζαν το κάτι παραπάνω. Πλέον, ο Χιούτον ευελπιστεί πως οι παίκτες του θα δείξουν ένα καλύτερο πρόσωπο και θα πάρουν ένα καλύτερο αποτέλεσμα. Γι’ αυτό το λόγο άλλωστε ετοιμάζονται αλλαγές στο αρχικό σχήμα.

Τα εύκολα δύσκολα πήγε να κάνει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και αισθάνεται ικανοποίηση από τη στιγμή που ξεκίνησε με νίκη στο πρωτάθλημα. Την προηγούμενη εβδομάδα, οι “κόκκινοι” φιλοξένησαν τη Λέστερ, της οποίας και επικράτησαν με σκορ 2-1. Μόλις στο τρίτο λεπτό, ο Πογκμπά άνοιξε το σκορ για την ομάδα του από το σημείο του πέναλτι, με τον Λουκ Σο να διπλασιάζει τα τέρματα της, εφτά λεπτά πριν το φινάλε. Η Λέστερ απλά μείωσε στο τελικό αποτέλεσμα, στις καθυστερήσεις.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.