Για την 3η αγωνιστική της Bundesliga, η Γκλάντμπαχ φιλοξενεί τη Σάλκε (19:30) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ισόπαλη 1-1 στην έδρα της Άουγκσμπουργκ αναδείχθηκε την περασμένη αγωνιστική πριν την διακοπή η Γκλάντμπαχ. Έμεινε πίσω στο 12′ (1-0) και γενικότερη η εμφάνισή της ήταν πολύ κακή στο πρώτο ημίχρονο. Στην επανάληψη ανέβασε την απόδοσή της, φθάνοντας στην ισοφάριση στο 68′ της συνάντησης (1-1). Στην πρεμιέρα τα “πουλάρια” είχαν ξεκινήσει με νίκη 2-0 επί της Λεβερκούζεν εντός έδρας.

Από την άλλη πλευρά, η Σάλκε απογοητεύει με τις εμφανίσεις της στο ξεκίνημα της σεζόν και το απέδειξε με την εντός έδρας ήττα 2-0 από την Χέρτα. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 15′ (0-1), έπειτα ανέβασε την απόδοσή της, έχασε ευκαιρίες για την ισοφάριση, ήταν όμως άστοχη στην τελική προσπάθεια και δέχθηκε δεύτερο τέρμα στο 96′ της συνάντησης (0-2). Στην πρεμιέρα οι “βασιλικοί μπλε” είχαν ηττηθεί 2-1 από τη Βόλφσμπουργκ εντός έδρας.

Παράλληλα, στο Stoiximan μπορείτε να βρείτε και την αναμέτρηση Τότεναμ – Λίβερπουλ (14:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.