Ο Πανιώνιος υποδέχεται τη Λαμία στην αναμέτρηση με την οποία ολοκληρώνεται η 11η αγωνισστική της Σούπερλιγκ το απόγευμα της Δευτέρας (26/11, 19:30) και ο Stoiximan προσφέρει το παιχνίδι με πλήθος αγορών!

Η διακοπή βρήκε τον Πανιώνιο σε πολύ καλή κατάσταση, καθώς έτρεχε σερί τριών νικών σε όλες τις διοργανώσεις, χωρίς μάλιστα να δεχθεί γκολ. Η αρχή έγινε με το διπλό στην Καλαμαριά επί του Απόλλωνα, του οποίο επιβλήθηκε με 4-0 στο πλαίσιο του Κυπέλλου, ακολούθησε η επικράτηση με 3-0 επί του Παναιωτωλικού στη Νέα Σμύρνη, ενώ στο πιο πρόσφατο παιχνίδι του επιβλήθηκε 1-0 της Ξάνθης στα Πηγάδια, χάρη στο τέρμα του Μασούρα στο 36’.

Η Λαμία, από την πλευρά της, έχει εξελιχθεί σε ένα σύνολο που χάνει πολύ δύσκολα. Μετρά τρεις διαδοχικές ισοπαλίες, στα πέντε τελευταία παιχνίδια της είναι αήττητη, με δύο νίκες, ενώ από τα μέσα Σεπτεμβρίου και έπειτα, σε σύνολο εννέα αναμετρήσεων έχει ηττηθεί μόνο στο ΟΑΚΑ από την ΑΕΚ.

Οι δύο περσινές αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων κρίθηκαν στις λεπτομέρεις, με τον εκάστοτε γηπεδούχο να επικρατεί στο τέλος, σε αμφότερες τις περιπτώσεις με 1-0! Το No Goal, μάλιστα, κυριαρχεί φέτος στα ματς των “κυανέρυθρων”, οι οποίοι το έχουν επιβεβαιώσει οκτώ φορές σε δέκα αγωνιστικές. Η Λαμία, βέβαια, από την πλευρά της, έχει καταφέρει να σκοράρει στις 3/5 “εξόδους” της για την τρέχουσα Σούπερλιγκ.

Στον Stoiximan μπορείτε να βρείτε τον αγώνα με πλήθος επιλογών, όπως όλες τις βασικές αγορές, over/under, γκολ, ημίχρονο, χάντικαπ και πολλά ακόμη.

**Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.