stoiximan

Στα πλαίσια της φάσης των “16” στο Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών, η Ολλανδία αντιμετωπίζει την Ιαπωνία (22:00) και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών.

Τρεις νίκες ήταν ο απολογισμός για την Ολλανδία σε ισάριθμα παιχνίδια στη φάση των ομίλων. Την τελευταία αγωνιστική, η ομάδα της Σαρίνα Βίγκμαν αντιμετώπισε τον Καναδά, του οποίου και επικράτησε με 2-1. Η Ντέκερ στο 54′ έβαλε μπροστά στην ομάδα της, με τις Καναδέζες να ισοφαρίζουν με τη συμπλήρωση μιας ώρας. Όμως, το τέρμα της Μπέρενστεϊν στο 75ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Προηγήθηκαν οι νίκες με Νέα Ζηλανδία (1-0) και Καμερούν (3-1), με αποτέλεσμα να φτάσει τις έξι διαδοχικές σε όλες τις διοργανώσεις. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια.

Από μια νίκη, ισοπαλία και ήττα ήταν ο απολογισμός για την Ιαπωνία σε ισάριθμα παιχνίδια στη φάση των ομίλων. Την τελευταία αγωνιστική, η ομάδα της Ασάκο Τακακούρα αντιμετώπισε την Αγγλία, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο 14′, δεχόμενη και ένα δεύτερο στα έξι λεπτά πριν από το φινάλε της αναμέτρησης. Πήρε την πρόκριση ως καλύτερη δεύτερη του ομίλου, μένοντας πίσω μόνο από την Αγγλία. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.