stoiximan

Στα πλαίσια της 36ης αγωνιστικής στην Premier League, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ φιλοξενεί την Τσέλσι (18:30) και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*!

Από τη δεύτερη διαδοχική ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στην Έβερτον (4-0 εκτός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Όλε Γκούναρ Σόλσκιερ φιλοξένησε τη Μάντσεστερ Σίτι, στο μεταξύ τους ντέρμπι, γνωρίζοντας την ήττα με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο 54′ και δώδεκα λεπτά αργότερα δέχθηκε και δεύτερο τέρμα, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τέσσερα από τα πέντε πιο πρόσφατα ματς σημειώθηκε Over 2.5, δεχόμενη γκολ στα οκτώ τελευταία της. Βρίσκεται έτσι στην έκτη θέση με 64 βαθμούς. Εντός έδρας μετράει δέκα νίκες, πέντε ισοπαλίες και δύο ήττες στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και δύο παιχνίδια στο πρωτάθλημα η Τσέλσι, μετρώντας από μια ισοπαλία και ήττα. Μετά την ήττα από τη Λίβερπουλ (2-0 εκτός), η ομάδα του Μαουρίτσιο Σάρι φιλοξένησε τη Μπέρνλι, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Βρέθηκε πίσω στο 8′, για να κάνει γρήγορα την ανατροπή με τα τέρματα των Καντέ (12′) και Ιγκουαΐν (14′). Δέκα λεπτά αργότερα όμως, είδε την αντίπαλό της να γέρνει το ματς στην ισοφάριση, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τρία από τα τέσσερα πιο πρόσφατα ματς σημειώθηκε N/G. Βρίσκεται έτσι στην τέταρτη θέση με 67 βαθμούς. Εκτός έδρας μετράει εννέα νίκες, μια ισοπαλία και επτά ήττες στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Μιλγουόκι Μπακς – Μπόστον Σέλτικς (20:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.