stoiximan

Στα πλαίσια της ένατης αγωνιστικής για τη Premier League, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υποδέχεται τη Λίβερπουλ (18:30) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Όλε Γκούναρ Σόλσκιερ φιλοξενήθηκε από τη Νιουκάστλ, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 72ο λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5 στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες και από μια ισοπαλία και ήττα στο φετινό πρωτάθλημα.

Μετά από οκτώ αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα, η Λίβερπουλ έχει το απόλυτο. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιούργκεν Κλοπ φιλοξένησε τη Λέστερ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε με τον Μανέ στο 40′, δέχθηκε την ισοφάριση δέκα λεπτά πριν από τα 90′, για να επικρατήσει εν τέλει, με το εύστοχο πέναλτι του Μίλνερ στις καθυστερήσεις. Σημειώθηκε Over 2.5 στα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.