Στα πλαίσια της 14ης αγωνιστικής στη La Liga, η Λεβάντε φιλοξενεί τη Μαγιόρκα (22:00) και το στοιχημαν την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Επιστροφή στις ήττες για τη Λεβάντε, μετά από τις δυο διαδοχικές νίκες επί των Σοσιεδάδ (1-2 εκτός) και Μπαρτσελόνα (3-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Πάκο Λόπεθ φιλοξενήθηκε από την Αθλέτικ Μπιλμπάο, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Προηγήθηκε με τον Ποστίγο στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, δέχθηκε την ισοφάριση στο 57′, με τους Βάσκους να ολοκληρώνουν την ανατροπή δυο λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τρεις νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αντιθέτως, στις νίκες επέστρεψε η Μαγιόρκα, μετά από τρεις αναμετρήσεις με μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βιθέντε Μορένο φιλοξένησε τη Βιγιαρεάλ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-1. Τα πέναλτι των Λάγο (13′) και Ντάνι Ροντρίγκεθ (23′) της έδωσαν προβάδισμα δυο τερμάτων, με το “κίτρινο υποβρύχιο” να μειώνει προσωρινά στο 49′ με τον ίδιο τρόπο, πριν ο Κούμπο διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα, στο 53ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Μπάγερν Μονάχου – Παναθηναϊκός (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.