Για την ημιτελική φάση του περιφερειακού πρωταθλήματος Παουλίστα Α1, η Κορίνθιανς φιλοξενεί την Σάο Πάολο (03:45) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος στοιχημάτων και 0% γκανιότα*.

Μετά την ήττα με 1-0 στο πρώτο παιχνίδι, η Κορίνθιανς καλείται απόψε να κάνει την ανατροπή του εις βάρος της σκορ με σκοπό να πάρει το εισιτήριο για τον τελικό. Μπροστά στο κοινό της, η ομάδα του Φάμπιο Καρίγιε αποδίδει καλύτερα, έχοντας γνωρίσει μόλις δυο ήττες στα 16 τελευταία αντίστοιχα ματς, σε όλες τις διοργανώσεις, μετρώντας ακόμη έντεκα νίκες και τρεις ισοπαλίες.

Προβάδισμα πρόκρισης έχει η Σάο Πάολο, μετά και τη νίκη με 1-0 στο εντός έδρας πρώτο παιχνίδι με αντίπαλο την Κορίνθιανς, το βράδυ του Σαββάτου. Το τέρμα του Νενέ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Πλέον, θέλει να υπερασπιστεί αυτό της το προβάδισμα, για να βρεθεί στον τελικό. Ηττήθηκε στις τρεις από τις πέντε τελευταίες της εξόδους, μετρώντας ακόμη δυο νίκες.

***Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Stoiximan.