stoiximan

Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής των ομίλων στο Copa America, η Κολομβία αντιμετωπίζει την Παραγουάη (22:00) και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών.

Από τη δεύτερη νίκη της σε ισάριθμες αναμετρήσεις στη διοργάνωση προέρχεται η Κολομβία, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί της Αργεντινής (0-2). Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Κάρλος Κεϊρόζ αντιμετώπισε το Κατάρ, κόντρα στο οποίο μπορεί να δυσκολεύτηκε αρκετά, εν τέλει όμως κατάφερε να επικρατήσει με 1-0. Το τέρμα του Ντουβάν Ζαπάτα στο 86ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Κάπως έτσι, εξασφάλισε την πρώτη θέση και την πρόκριση στα προημιτελικά. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα, σημειώθηκε N/G.

Από την άλλη, η Παραγουάη παραχώρησε τη δεύτερη ισοπαλία της σε ισάριθμες αναμετρήσεις στη διοργάνωση, έχοντας προηγηθεί εκείνη εκείνη με το Κατάρ (2-2). Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Εδουάρδο Μπερίσο αντιμετώπισε την Αργεντινή, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Προηγήθηκε με τον Σάντσες στο 37′, όμως δέχθηκε την ισοφάρισε με πέναλτι στο 57′, για το τελικό αποτέλεσμα. Έξι λεπτά αργότερα, ο Ντερλίς Γκονζάλες, αστόχησε σε πέναλτι. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα, σημειώθηκε G/G.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.