stoiximan

Στα πλαίσια των “16” του Europa League, η Ίντερ φιλοξενεί την Άιντραχτ Φρανκφούρτης (22:00), μετά και το μεταξύ τους 0-0 στο πρώτο παιχνίδι, και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Την πρώτη της νίκη, μετά από τρία παιχνίδια με απολογισμό δυο ισοπαλίες και μια ήττα, πανηγύρισε και πάλι η Ίντερ. Την Κυριακή, η ομάδα του Λουτσιάνο Σπαλέτι φιλοξένησε τη Σπαλ, για την ιταλική Serie A, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Ο Πολιτάνο στο 67′ έδωσε προβάδισμα στην ομάδα του, με τον Γκαλιαρντίνι να διαμορφώνει και το τελικό αποτέλεσμα, δέκα λεπτά αργότερα. Με τους τρεις βαθμούς που πήρε, έφτασε τους 50 συνολικά και βρίσκεται στην τέταρτη θέση, ένα βαθμό πίσω από τη συμπολίτισσα Μίλαν. Δώδεκα νίκες, πέντε ισοπαλίες και δυο ήττες είναι ο εντός έδρας απολογισμός της, ανεξάρτητα από τη διοργάνωση, έχοντας επικρατήσει στα τρία τελευταία αντίστοιχα παιχνίδια της.

Εξακολουθεί να αγνοεί την ήττα μέσα στο 2019 η Άιντραχτ Φρανκφούρτης, η οποία και μετράει πέντε νίκες και έξι ισοπαλίες. Τη Δευτέρα, η ομάδα του Άντι Χούτερ αντιμετώπισε τη Φορτούνα Ντίσελντορφ, για τη γερμανική Bundesliga, από την έδρα της οποίας έφυγε με το διπλό, μετά και το τελικό 0-3. Ο Γκονσάλο Πατσιέντσα έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του στο 48′, με τον Αλέρ να σκοράρει τα άλλα δυο τέρματα της, στις καθυστερήσεις (90’+1, 90’+3). Σημειώθηκε Over 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της. Με τους τρεις βαθμούς που πήρε, έφτασε τους 43 βαθμούς και βρίσκεται στην πέμπτη θέση της κατάταξης, στο -3 από την τετράδα και τις θέσεις για το Champions League. Εννέα νίκες, πέντε ισοπαλίες και τέσσερις ήττες είναι ο εκτός έδρας απολογισμός της, ανεξάρτητα από τη διοργάνωση, ούσα αήττητη στις πέντε τελευταίες εξόδους της (2-3-0). Οι τρεις πιο πρόσφατες ήταν με Over 2.5.

Παράλληλα, ο Stoiximan προσφέρει και τις αναμετρήσεις Σάλτσμπουργκ – Νάπολι (19:55) και Μιλάνο – Ολυμπιακός (21:45) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού.