Για την 2η αγωνιστική των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, η Γιουβέντους φιλοξενεί και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και ειδικών στοιχημάτων!

Μετά από δύο συνεχόμενες ήττες, γύρισε στα θετικά αποτελέσματα η Γιουβέντους, καθώς κέρδισε 3-0 την Μάλμε εκτός έδρας, στην πρεμιέρα της φάσης των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Ο Σάντρο έβαλε το πρώτο γκολ με κεφαλιά στο 23΄,ην σκυτάλη πήρε ο Ντιμπάλα κάνοντας μια ψύχραιμη εκτέλεση πέναλτι, μετά από αντικανονικό μαρκάρισμα του Νίλσεν στον Μοράτα (45΄). Ο τελευταίος διαμόρφωσε το τελικό σκορ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου (45+1΄).  Με νίκη συνέχισε η ομάδα του Αλέγκρι στη Σέριε Α, επικρατώντας επί της Σαμπντόρια με 3-2.

Ένα μόνο γκολ ήταν αρκετό για την Τσέλσι για να μπει δυναμικά στην πρώτη αγωνιστική των ομίλων, κερδίζοντας με το 1-0 εντός έδρας την Ζενίτ. Για ακόμη μια φορά η ομάδα του Τόμας Τούχελ είχε τον Λουκάκου σε μεγάλη φόρμα, καθώς σημείωσε στην λίστα του άλλο ένα γκολ, με κεφαλιά (69΄). Με 0-1 και ήττα έληξε ο πιο πρόσφατος αγώνας της, για την Πρέμιερ Λιγκ απέναντι από την Μάντσεστερ Σίτι.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της stoiximan, τον πρώτο λόγο για τη νίκη έχει η Τσέλσι. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 4.45, η ισοπαλία στο 3.15, και το διπλό στο 1.95.