Στα πλαίσια της 35η αγωνιστική της Serie A, η Γιουβέντους φιλοξενεί την Τορίνο (21:30) και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Για δεύτερο σερί παιχνίδι, μετά και τη νίκη επί της Φιορεντίνα (2-1 εντός), η Γιουβέντους παρέμεινε αήττητη στο πρωτάθλημα. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μασιμιλιάνο Αλέγκρι αντιμετώπισε την Ίντερ, εκτός, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο έβδομο μόλις λεπτό, για να φτάσει στην ισοφάριση με τον Κριστιάνο Ρονάλντο, λίγο μετά τη συμπλήρωση μιας ώρας. Αυτό ήταν και το πέμπτο διαδοχικό παιχνίδι στο οποίο σημειώνεται 2-3 Goals. Με το βαθμό που πήρε, έφτασε τους 88 συνολικά και διατηρείται στο +18 από τη δεύτερη Νάπολι, έχοντας κατακτήσει ήδη το πρωτάθλημα. Παραμένει αήττητη μπροστά στο κοινό της, μετρώντας 15 νίκες και δύο ισοπαλίες.

Αήττητη παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Τορίνο, όπου και μετράει από τρεις νίκες και ισοπαλίες. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βάλτερ Ματσάρι φιλοξένησε τη Μίλαν, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 2-0. Ο Μπελότι άνοιξε το σκορ για τη “γκρανάτα”, με πέναλτι στο 58′, με τον Μπερεγκέρ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, έντεκα λεπτά αργότερα. Αυτό ήταν και το τέταρτο διαδοχικό παιχνίδι στο οποίο σημειώνεται Under 2.5. Δεύτερη σερί νίκη, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί της Τζένοα (0-1 εκτός), ούσα στην έκτη θέση με 56 βαθμούς, όσους μετράει και η Μίλαν. Τέσσερις νίκες, δώδεκα ισοπαλίες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Βίρτους Μπολόνια – Μπρόσε Μπάμπεργκ (22:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.