stoiximan

Για την προημιτελική φάση στο κύπελλο Ελλάδος, η ΑΕΚ υποδέχεται τον Ατρόμητο (19:30) και ο Stoiximan παρέχει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*. Στο πρώτο παιχνίδι, η Ένωση είχε επικρατήσει με 1-2 στο Περιστέρι.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την ΑΕΚ, μετά και τη βαριά ήττα με 4-1 στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, εκτός έδρας. Το Σάββατο, η ομάδα του Μανόλο Χιμένεθ υποδέχθηκε τον Απόλλωνα Σμύρνης, για το πρωτάθλημα, του οποίου και επικράτησε με 2-1. Παρότι προηγήθηκε με τον Μπογέ στο τέταρτο λεπτό, είδε τον αντίπαλό της να φέρνει το ματς στα ίσα στο 24′. Τελικά όμως, το δεύτερο τέρμα του Μπογέ στο ματς, στο 47ο λεπτό, χάρισε τη νίκη στην ομάδα του. Τρίτο παιχνίδι στα τέσσερα τελευταία, που επικρατεί το G/G. Με τους τρεις βαθμούς που πήρε, έφτασε τους 43 συνολικά και είναι στην τρίτη θέση της κατάταξης, στο +3 από τον σημερινό της αντίπαλο. Δώδεκα νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός σε όλες τις φετινές διοργανώσεις, μένοντας αήττητη στα οκτώ τελευταία (7-1-0). Τα τρία από τα τέσσερα πιο πρόσφατα ολοκληρώθηκαν με Under 2.5.

Από ένα αήττητο σερί τριών αγώνων, με δυο νίκες και μια ισοπαλία, προέρχεται ο Ατρόμητος, μετά και την ήττα στο πρώτο παιχνίδι με την ΑΕΚ. Το Σάββατο, η ομάδα του Νταμίρ Κάναντι φιλοξενήθηκε από τον Αστέρα Τρίπολης, για το πρωτάθλημα, με τον οποίο αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 24′, εν τέλει έφτασε στην ισοφάριση, χάρη στο τέρμα του Ουάρντα, οκτώ λεπτά πριν από το φινάλε. Και τα έξι τελευταία του ματς σε όλες τις διοργανώσεις ολοκληρώθηκαν με Under 2.5. Με το βαθμό που πήρε, έφτασε τους 40 συνολικά και βρίσκεται στην τέταρτη θέση, τρεις πόντους από την πρώτη τριάδα. Οκτώ νίκες και από τέσσερις ισοπαλίες και ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του σε όλες τις διοργανώσεις, όντας αήττητος στα τέσσερα τελευταία (2-2-0), τα οποία και ολοκληρώθηκαν με Under 2.5.

Παράλληλα, ο Stoiximan προσφέρει και την αναμέτρηση Λάτσιο – Μίλαν (22:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού.