Η Σασουόλο κοντράρεται με την Ουντινέζε απόψε και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

Το ματς για την έβδομη αγωνιστική της Serie A έχει σέντρα στις 21:45.

Αήττητη είναι μέχρι στιγμής η Σασουόλο στο φετινό ιταλικό πρωτάθλημα. Βρίσκεται στη δεύτερη θέση του βαθμολογικού πίνακα με 14 βαθμούς, δύο πίσω από την πρωτοπόρο Μίλαν. Την προηγούμενη αγωνιστική πήρε μεγάλη νίκη επί της Νάπολι με 2-0. Τα γκολ πέτυχαν ο Λοκατέλι με πέναλτι στο 59’ και ο Λόπεζ στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Ο Καπούτο είναι τρίτος στον πίνακα των πρώτων σκόρερ της Serie A, με πέντε τέρματα, ενώ έχει και δύο ασίστ.

Την προτελευταία θέση της κατάταξης καταλαμβάνει η Ουντινέζε. Οι τρεις της βαθμοί προήλθαν από τη μοναδική της νίκη με αντίπαλο την Πάρμα (3-2). Όλες τις υπόλοιπες αγωνιστικές φέτος στο πρωτάθλημα γνώρισε την ήττα. Αξίζει να αναφερθεί, μάλιστα, πως σε όλα τα ματς ήταν αυτή που δέχτηκε πρώτη γκολ. Τελευταία μέσα στην έδρα της έπεσε θύμα της πολύ δυνατής Μίλαν (2-1). Σε αντίθεση με το πρωτάθλημα, στο κύπελλο πήρε την πρόκριση στην επόμενη φάση με 3-1 επί της Βιτσέντζα.

Με βάση τις αποδόσεις της Stoiximan, προβάδισμα για τους τρεις βαθμούς έχει η Σασουόλο. Όπως βλέπουμε, ο “άσσος” παίζεται στο 2.02, με το “Χ” να βρίσκεται στο 3.75 και το “διπλό” στο 3.45.

Περνώντας στα τέρματα, το Under 2.5 εντοπίζεται στο 2.45, ενώ το Over στο 1.55.

Στην Stoiximan μπορείτε να βρείτε πλήθος επιλογών για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: