Η Ουγγαρία αντιμετωπίζει τη Σερβία και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

Το παιχνίδι για την 5η αγωνιστική του UEFA Nations League έχει σέντρα στις 21:45.

Περίοδο φόρμας διανύει η Ουγγαρία, που έχει απολογισμό τρεις νίκες και μία ισοπαλία στις τελευταίες τέσσερις αναμετρήσεις της. Βρίσκεται στη δεύτερη θέση του τρίτου ομίλου της League B με εφτά βαθμούς σε τέσσερις αγώνες. Μοναδική ήττα της για το UEFA Nations League αυτή (3-2) από τη Ρωσία. Κατάφερε να προκριθεί στην τελική φάση του Euro, κερδίζοντας με ανατροπή την Ισλανδία και πετυχαίνοντας δύο γκολ στα τελευταία λεπτά.

Η Σερβία προέρχεται από έναν οδυνηρό αποκλεισμό στα πέναλτι από την τελική φάση του EURO, με αντίπαλο τη Σκωτία. Η πορεία της είναι τραγική και στον τρίτο όμιλο της League B του UEFA Nations League, καθώς βρίσκεται στην τελευταία θέση με μόλις δύο βαθμούς. Ο επιθετικός της Φούλαμ, Αλεξάνταρ Μίτροβιτς, έχει σημειώσει τα δύο από τα συνολικά τρία γκολ της ομάδας του.

Όπως παρατηρούμε στη Stoiximan, οριακό φαβορί της αναμέτρησης είναι η Σερβία. Πιο ειδικά, το “διπλό” παίζεται στο 2.65, με το “Χ” να προσφέρεται στο 3.05 και ο “άσσος” στο 2.90.

Στα στοιχήματα για γκολ, το Under 2.5 βρίσκεται στο 1.53 και το Over στο 2.55.

Στην Stoiximan μπορείτε να βρείτε πλήθος επιλογών για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: