Μπράντφορντ και Χάρογκεϊτ αναμετρώνται στις 21:45 για τη League 2 στην Αγγλία και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

Η Μπράντφορντ είναι αήττητη στα φετινά της παιχνίδι στην κατηγορία! Ξεκίνησε με ισοπαλία 0-0 εντός έδρας με την Κόλτσεστερ και την επόμενη αγωνιστική απέσπασε ισοπαλία 2-2 στην έδρα της Φόρεστ Γκριν παρότι έμεινε με 10 παίκτες από το 62′ και με 9 παίκτες από το 70′! Δέχθηκε την ισοφάριση στο 96ο λεπτό. Στις 26 Σεπτεμβρίου επικράτησε εντός έδρας της Στίβενεϊτζ με 2-1, ανατρέποντας το σκορ στο δεύτερο ημίχρονο. Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι της αναδείχθηκε ισόπαλη (1-1) με την Under 21 των Γουλβς για το θεσμό του Λιγκ Τρόφι.

Η Χάρογκεϊτ μετρά 1 νίκη, 2 ισοπαλίες και 1 ήττα για το πρωτάθλημα της League 2. Μετά το εμφατικό 0-4 της πρεμιέρας στην έδρας τη Σάουθεντ, αναδείχθηκε ισόπαλη με τις Γουόλσον (2-2 εντός) και Πορτ Βέιλ (0-0 εντός), ενώ στο τελευταίο παιχνίδι πρωταθλήματος ηττήθηκε εντός έδρας από την Μπόλτον (1-2).

Ισορροπημένη η αναμέτρηση σύμφωνα με την Stoiximan, ο άσος προσφέρεται στο 2.66 και το διπλό στο 2.96.

Στον Stoiximan μπορείτε να βρείτε πλήθος επιλογών για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: