Η Ελλάδα υποδέχεται τη Σλοβενία για το Nations League και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

Το παιχνίδι είναι για τον τρίτο όμιλο της League C του Nations League, και αρχίζει στις 21:45.

Ζωντανή στο κυνήγι της πρώτης θέσης έμεινε η εθνική μας την περασμένη αγωνιστική. Οι παίκτες του Φαν’τ Σιπ έδειξαν καλό πρόσωπο απέναντι στη Μολδαβία και κέρδισαν εύκολα με 0-2. Χρειάστηκε ένα φοβερό γκολ από τον Φορτούνη για να ανοίξει η άμυνα των Μολδαβών. Πριν το ημίχρονο ήρθε και το δεύτερο τέρμα από τον Μπακασέτα. Τώρα, η Ελλάδα είναι απόλυτα συγκεντρωμένη στο σημερινό ματς. Θέλει μόνο νίκη για να βγει πρώτη στο γκρουπ.

Από την άλλη, η Σλοβενία κατάφερε πολύ δύσκολα να κάμψει την αντίσταση του Κοσόβου την προηγούμενη εβδομάδα. Ειδικότερα, βρέθηκε να χάνει εντός έδρας με 0-1. Ισοφάρισε όμως γρήγορα, για να πάρει τη νίκη στις καθυστερήσεις με πέναλτι. Σκόραρε ο Ίλισιτς που δείχνει να βρίσκει ξανά τα πατήματά του. Αναμένεται να παίξει κανονικά σήμερα ο τερματοφύλακας Όμπλακ. Βολεύονται και με ισοπαλία οι Σλοβένοι.

Όπως παρατηρούμε στη Stoiximan, φαβορί της αναμέτρησης είναι η Ελλλάδα. Πιο ειδικά, ο “άσος” παίζεται στο 2.11, με το “Χ” να προσφέρεται στο 3.22 και το “διπλό” στο 4.62.

Στα στοιχήματα για γκολ, το Under 2.5 βρίσκεται στο 1.55 και το Over στο 2.45.

Στην Stoiximan μπορείτε να βρείτε πλήθος επιλογών για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: