bet365 logo

Στις 21:30, στο Ολυμπιακό Στάδιο του Βερολίνου, η Χέρτα υποδέχεται τη Σάλκε για την 20η αγωνιστική της Bundesliga και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Οι Βερολινέζοι επέστρεψαν από τη χειμερινή διακοπή του πρωταθλήματος με μία βαριά ήττα και ένα σπουδαίο διπλό. Στις 19 Ιανουαρίου ηττήθηκαν 0-4 εντός από την Μπάγερν, δεχόμενοι όλα τα γκολ από το 60ο λεπτό και μετά, αλλά μία βδομάδα αργότερα πέρασαν νικηφόρα από την έδρα της Βολφσμπουργκ.  Το προηγούμενο Σάββατο είδαν τους “λύκους” να προηγούνται με τον Μεχμέντι στο 68ο λεπτό, όμως ο Τορουναρίγκα στο 74′ και ο Λουκεμπάκιο στο 90′ ανέτρεψαν την κατάσταση. Έτσι, η Χέρτα ανέβηκε στην 13η θέση με 22 βαθμούς, στο +5 από την επικίνδυνη ζώνη.

Αντίστροφο δρομολόγιο πραγματοποίησε η Σάλκε στο ξεκίνημα του 2020. Στις 17 Γενάρη υπέταξε εντός έδρας την ισχυρή Γκλάντμπαχ με 2-0, αλλά την προηγούμενη αγωνιστική ταπεινώθηκε στο Μόναχο, όπου ηττήθηκε με 5-0 από την Μπάγερν. Οι “βασιλικοί μπλε” βρίσκονται στην 6η θέση της Μπουντεσλίγκα με 33 πόντους, στο -3 από την 4αδα του Champions League. Επικίνδυνοι μακριά από την έδρα τους, με ρεκόρ 4-2-3 και τέρματα 15-15.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.