bet365 logo

Στα πλαίσια των προημιτελικών του KNVB Beker, η Χέρενφεν φιλοξενεί τη Φέγενορντ (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και έξι αναμετρήσεις η Χέρενφεν, έχοντας απολογισμό τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες σε όλες τις διοργανώσεις. Το Σάββατο, το σύνολο του Γιόνι Γιάνσεν φιλοξένησε τη Φένλο, για την Eredivisie, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλο 1-1. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 57′, για να ισοφαρίσει στο τελικό αποτέλεσμα, με τον Φλοράνους στο 69ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G στα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, οκτώ ισοπαλίες και δυο ήττες, τη φετινή σεζόν, αγνοώντας τη νίκη στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (0-3-1).

Νικηφόρο σερί επτά αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις, “τρέχει” η Φέγενορντ. Στο Σάββατο, το σύνολο του Ντικ Άντβοκατ φιλοξένησε την Έμεν, για την Eredivisie, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-0. Πήρε προβάδισμα στο δεύτερο λεπτό με τον Οζιακούπ, ο Γιόργενσεν στο 64′ διπλασίασε τα τέρματα της, με τον Σινιστέρα να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, δέκα λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε Over 2.5 στα οκτώ τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει επτά νίκες, πέντε ισοπαλίες και πέντε ήττες, τη φετινή σεζόν, πανηγυρίζοντας το διπλό στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.