winmasters
  • Άρης-ΠΑΟΚ με πάνω από 100 επιλογές!

Το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης έρχεται το απόγευμα του Σαββάτου και υπόσχεται να καθηλώσει τους ποδοσφαιρόφιλους!

Άρης και ΠΑΟΚ τίθενται αντιμέτωποι στην πρώτη αγωνιστική του νέου έτους, έχοντας ανοικτούς λογαριασμούς από το ματς του πρώτου γύρου στην «Τούμπα». Οι δύο ομάδες είχαν έρθει ισόπαλες με σκορ 2-2  το απόγευμα της Κυριακής 22 Σεπτεμβρίου έπειτα από μια συναρπαστική μάχη από το πρώτο μέχρι και το τελευταίο λεπτό!

Το σκορ είχαν ανοίξει οι «Κίτρινοι» στο 4′ με τον Ιντέγε, με τον «Δικέφαλο του Βορρά» να ισοφαρίζει δύο λεπτά αργότερα με τον Μάτος. Το ματς ήταν ντέρμπι καθ’ όλη τη διάρκεια του, με τον Άρη να παίρνει ξανά προβάδισμα στο 88′ και τον Μίσιτς να χαρίζει τελικά τον βαθμό της ισοπαλίας στους περσινούς πρωταθλητές μετά από εννιά λεπτά καθυστερήσεων!

Για το παιχνίδι του «Κλ. Βικελίδης», τα εγγραμμένα μέλη της winmasters.gr, έχουν τη δυνατότητα να βρουν πλήθος αγορών* σε ανταγωνιστικές αποδόσεις, όπως για παράδειγμα: