• Μπασακσεχίρ-Ολυμπιακός με πλήθος αγορών!
  • Θα καταφέρει ο Ολυμπιακός να πετύχει γκολ ή να κρατήσει το μηδέν;
  • Ψαγμένα Ειδικά Στοιχήματα*
  • Fast markets* και cashout* στο live

Προκριματικών συνέχεια για τον Ολυμπιακό στο δρόμο για τα «αστέρια»! Η ομάδα του Πειραιά θα ταξιδέψει στην Κωνσταντινούπολη για να δώσει απόψε το πρώτο ματς για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League κόντρα στην τοπική Μπασακσεχίρ. H winmasters.gr  διαθέτει πλήθος επιλογών σε ανταγωνιστικές αποδόσεις για την αναμέτρηση του Ολυμπιακού!

Στον πρώτο μεγάλο τελικό της χρονιάς ο Ολυμπιακός τα κατάφερε περίφημα! Έχοντας αποσπάσει ισοπαλία (0-0) στην Τσεχία από τη Βικτόρια Πλζεν στο πρώτο ματς, μετέτρεψε τον καθοριστικό επαναληπτικό του Καραϊσκάκης σε φιέστα, σκορπίζοντας τους Τσέχους με τέσσερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Τώρα καλείται να πιάσει το ίδιο επίπεδο απέναντι στη δευτεραθλήτρια Τουρκίας, η οποία μπορεί να έχει σύντομη ιστορία όμως έχει ορισμένα «βαριά» ονόματα στο ρόστερ της όπως οι Ρομπινιο, Τουράν, Κλισί και Ινλέρ. Θα πάρει ο Ολυμπιακός ένα αποτέλεσμα-προίκα για τη ρεβάνς του Καραϊσκάκης;

Η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς δε δέχθηκε γκολ απέναντι στη Βικτόρια Πλζεν και ταυτόχρονα έδειξε πως αν έχει κέφια σε ένα ημίχρονο μπορεί να αποτυπώσει επιθετικές αρετές. Πώς θα παρουσιαστούν οι Τούρκοι; Θα μιλήσουν οι άμυνες ή οι επιθέσεις;

Στην winmasters.gr υπάρχουν τα πιο ψαγμένα ειδικά στοιχημάτα για το πρώτο ματς του τρίτου προκριματικού γύρου του Champions League ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τη Μπασακσεχίρ όπως: