• Πόσοι θα είναι οι πόντοι διαφοράς υπέρ του νικητή;
  • Θα σκοράρει ο Παναθηναϊκός πάνω από 80 πόντους;
  • Θα κρατήσει τη Ζενίτ σε χαμηλό σκορ;
  • Γρήγορες αγορές* και cashout* στο live παιχνίδι

Τέταρτη στροφή της Euroleague και δύο ομάδες με το ίδιο ρεκόρ (1-2) αλλά διαφορετικές ιστορίες αναμετρώνται. Ο Παναθηναϊκός ταξιδεύει στη Ρωσία για τον αγώνα εναντίον της Ζενίτ και η winmasters.gr, διαθέτει πλήθος στοιχημάτων* σε ανταγωνιστικές αποδόσεις για το μεγάλο ματς!

Η γηπεδούχος  μετά από δύο αποτυχίες, σημείωσε την προηγούμενη αγωνιστική, την πρώτη της ιστορική νίκη στο θεσμό απέναντι στον Ολυμπιακό στην παράταση. Από την άλλη ο Παναθηναϊκός μετράει μέχρι στιγμής δυο ήττες στον πόντο μετά από τρία παιχνίδια, την ώρα που θα μπορούσε να είναι αήττητος. Και στα δύο παιχνίδια, οι Πράσινοι είχαν την τελευταία επίθεση, αλλά το σκορ έμεινε και στις δύο περιπτώσεις κολλημένο στο 79-78. Ο Παναθηναϊκός, πλήρωσε δις το κακό τέταρτο δεκάλεπτο, αλλά είναι προσεκτικός, θα κερδίσει αυτή τη φορά τη Ζενίτ με χάντικαπ 2.5 πόντων;

Πρώτη συνάντηση των δύο ομάδων και ο Παναθηναϊκός, με πρωταγωνιστές τους Καλάθη, Τόμας και Φριντέτ θα επιχειρήσει να κρατήσει το επίπεδο σκοραρίσματός του και να κάνει το διπλό. Από την άλλη η Ζενιτ δεν ξεπέρασε τους 70 πόντους σε κανέναν από τους 3 αγώνες της. Θα κρατήσει ο Παναθηναϊκός τη Ζενίτ κάτω από τους 77.5 πόντους; Θα οδηγηθεί το ματς σε χαμηλό σκορ;

Τα εγγεγραμμένα μέλη της winmasters.gr θα βρουν εναλλακτικά χάντικαπ για το νικητή, εναλλακτικά O/U για το σύνολο πόντων του αγώνα, καθώς και Ο/U για τους πόντους κάθε ομάδας. Μπορούν ακόμα να διαλέξουν ανάμεσα σε μεγάλη γκάμα επιλογών* όπως: